Особистий бренд стоматолога: навіщо він потрібен і як його створити?

Переглядів: 300
18/12/2020
Час прочитання: 12 хвилин

“Особистий бренд — це те, що про Вас говорять люди, коли Вас немає в кімнаті” вважає засновник Amazon Джеф Безос.

При згадці імені відомої особи виникає певний цілісний образ. Він має набір якостей, які виділяють його в професійному суспільстві. Він популярний, його люблять, його думці довіряють. Це і є впізнаваний особистий бренд.

Зміст
 1. Навіщо лікарю-стоматологу потрібен бренд?
 2. Як створити особистий бренд стоматолога?
 3. Як просунути особистий бренд стоматолога?
 4. Висновок

Навіщо лікарю-стоматологу потрібен бренд?

У сфері стоматології — середовищі з високою конкурентністю — фахівцеві просто необхідно “зробити собі ім’я”, тобто створити особистий бренд. Пацієнти дуже педантично вибирають лікаря-стоматолога. Не кожному можуть довірити свою посмішку та здоров’я. Особистий бренд стоматолога послужить орієнтиром для клієнтів. Неважливо, де Ви вестимете прийом: у державній стоматології, власному кабінеті на 1-3 крісла або приватній клініці. Головне — пацієнти йтимуть за Вашою репутацією першокласного фахівця.

особистий бренд стоматолога

Особистий бренд надасть можливість зайняти авторитетну позицію серед колег. До Вашої експертної думки почнуть прислухатися. Працедавці будуть зацікавлені в компетентному та затребуваному співробітнику. Ви отримаєте свободу вибору, де працювати та з ким. Підвищите матеріальну планку, адже довіра й експертність коштують дорого. Розвиток особистого бренду стане додатковим важелем впливу та відкриє нові можливості.

Як створити особистий бренд стоматолога?

Створювати особистий бренд стоматолога варто після того, як Ви відчули впевненість у власному професіоналізмі, підкріплену досвідом, знаннями, навичками й уміннями.

Розпочинайте створення особистого бренду з формування іміджу. Детально продумайте, яким має бути образ, щоб відповідати очікуванням своєї цільової групи. Від зовнішнього вигляду, стилю мови, ін. і до унікальних професійних цінностей. Прагніть до органічності. Показуйте кращі сторони своєї багатогранної особистості та залишайтеся чесними, не варто приписувати неіснуючі якості. Будьте самі собою.

створення особистого бренду стоматолога

Пам’ятайте про важливість репутації. Підтримуйте особистий бренд у професійній діяльності, в реальному житті та на сторінках аккаунтів. Визначте цільову аудиторію. Не обов’язково, щоб Ви були відомі всім. Ви маєте бути популярні в своєму сегменті, серед колег, можливо локально. Будьте відкриті, діліться знаннями та захопленнями, демонструйте свій прогрес.

Дотримуйтеся одного стилю в публікаціях, статтях, рекламних оголошеннях. Сформуйте цілісний образ у очах оточення. Підвищення впізнаваності допоможе просунути особистий бренд стоматолога.

Як просунути особистий бренд стоматолога?

 • Створіть персональний сайт. Для ефективного розвитку та просування особистого бренду стоматолога розробіть візуально естетичний дизайн сайту, який буде гармонійно асоціюватися з Вашим образом. Привертайте увагу професійними красивими фото, наповнюйте оригінальним і пізнавальним змістом. Зверніть увагу на свої переваги та покажіть, що можете дати клієнту.

Стежте за актуальністю інформації про послуги, що надаються, ціни, графік роботи, ін. Періодично оновлюйте вміст і публікуйте актуальні фото- і відео-огляди. Залучаючи додатковий трафік, Ви активно прискорюєте просування особистого бренду.

Потурбуйтеся, щоб сайт був зрозумілим і зручним у використанні, швидко завантажувався на будь-якому пристрої. Проводьте регулярну SEO-оптимізацію, щоб пошукові роботи виводили Ваш сайт на перші позиції в результатах видачі.

Наша команда пропонує вибрати готовий стоматологічний сайт або розробити сайт з нуля по індивідуальному дизайну.

 • Запустіть контекстну рекламу Google Ads для залучення нових цільових відвідувачів на сайт, підвищення впізнаваності особистого бренду стоматолога та лояльності клієнтів. Завдяки правильному та гнучкому налаштуванню реклама у форматі банера або текстового оголошення буде показуватися тільки тим користувачам, хто в даний момент шукає послуги стоматолога. Клікнувши по посиланню в оголошенні, вони перейдуть на сайт і віртуально познайомляться з Вами, послугами, що надаються, зможуть записатися на прийом або отримати консультацію. Контекстна реклама — результативний метод розвитку особистого брендингу.
 • Активно позиціонуйте особистий бренд у соціальних мережах. Ці онлайн-майданчики — ідеальні канали для створення та розвитку особистого бренду стоматолога. Але не прагніть зареєструватися відразу в усіх мережах. Виберіть для себе одну-дві найбільш відповідних соцмережі для повноцінного ведення аккаунтів. Визначте, яким буде Ваше головне посилання в соціум, який образ Ви хочете сформувати, в яких питаннях будете експертом і т.д.

Instagram прекрасно підійде для просування особистого бренду стоматологів-естетистів і ортодонтів, для яких важлива візуальна складова. Фото робіт зазвичай отримують багато лайків. У коротких відеороликах можна розповідати про клініку, процедури, ін. і просувати стоматологічні послуги. Facebook також дуже популярний серед стоматологів.

особистий бренд стоматолога смм

Зробіть портфоліо результатів своїх робіт. Фото “До і після” підтверджують професіоналізм лікаря-стоматолога, викликають довіру пацієнтів, просувають особистий бренд. Проведіть для себе професійну фотосесію. Якісні фото робочих процесів, клініки, устаткування привернуть увагу підписників.

Демонструйте статус, якого бажаєте досягти в розвитку особистого бренду стоматолога. Для аватара виберіть діловий портрет у відкритій позі. Транслюйте впевненість, доброзичливість, позитив.

Для якісного позиціонування потрібна регулярна постійність публікацій, оглядів, експертних думок, ін. Пишіть про свої захоплення та хобі, але фокус уваги підписників зосередьте на професійних аспектах. 80% постів присвячуйте стоматологічній тематиці.

 • Ведіть стоматологічний блог. Це відмінний спосіб презентувати себе та свої послуги, просунути особистий бренд і отримати публічне визнання. Публікуйте ексклюзивний контент. Розповідайте про свої досягнення. Підтверджуйте статус експерта в своїй сфері. Вибудовуйте довірчі відносини з цільовою аудиторією, взаємодійте з підписниками.
 • Публікуйте свої статті в галузевих виданнях. Публікації принесуть популярність серед читачів, піднімуть авторитет серед колег, зміцнять власну значущість, внесуть істотний вклад у просування особистого бренду. Доводьте свою спроможність і компетентність.
просування особистого бренду стоматолога
 • Виступайте на форумах і конференціях. Давайте інтерв’ю. Для успішного просування особистого бренду треба завжди бути на виду в професійному середовищі. Показуйте, що Ви в курсі останніх досягнень науки в сфері стоматології, володієте знаннями в галузі практичної та соціальної психології, ін.
 • Просувайте особистий бренд при прямих контактах з пацієнтами. Кожному клієнтові важливо отримати від стоматолога якісні кваліфіковані послуги. Але не менш важливо отримати й якісний клієнтоорієнтований сервіс. Улюбленим для пацієнта стає лікар, який не просто лікує зуби, а з яким комфортно та приємно, який не скупиться на увагу та підтримку. Завойовуйте клієнтів повагою, надійністю, високими моральними якостями. Це забезпечить розвиток і просування особистого бренду стоматолога.

Висновок

Робота над особистим брендом — це постійний процес власного саморозвитку, самовдосконалення, прийняття нового цілісного “Я”. Це потужний інструмент просування бізнесу та перехід на більш високий рівень у особистому та професійному житті.

Особистий бренд лікаря-стоматолога у дії — це коли Вас рекомендують не лише постійні пацієнти, але й навіть ті люди, які ніколи не були у Вас на прийомі.

Наші рубрики
Слідуйте за нами
Підпишіться
на розсилку

  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Також рекомендуємо прочитати
  Залучення клієнтів до стоматології: безкоштовні методи
  Залучення клієнтів до стоматології: безкоштовні методи
  Маркетинг
  250

  Як залучити клієнтів у стоматологію та заощадити рекламний бюджет. Як заповнити стоматологічну клініку пацієнтами та розширити межі власного бізнесу.

  Детальніше
  Час прочитання: 18 хв.
  Як збільшити прибуток стоматології своїми силами?
  Як збільшити прибуток стоматології своїми силами?
  Маркетинг
  426

  Як поліпшити роботу стоматологічної клініки, підвищити її привабливість в очах пацієнтів і отримати заслужений дохід та рентабельний бізнес.

  Детальніше
  Час прочитання: 16 хв.
  Просування стоматології: 8 слушних порад
  Просування стоматології: 8 слушних порад
  Маркетинг
  756

  8 практичних рекомендацій як просунути стоматологію з максимальною віддачею. Конкретні методи просування послуг з покроковим керівництвом.

  Детальніше
  Час прочитання: 15 хв.