Просування стоматології в Інстаграм: безцінні поради

Переглядів: 795
19/03/2021
Час прочитання: 19 хвилин

Соціальна мережа Instagram відкриває широкі можливості для просування стоматології в Інтернеті. Візуальний фото і відео контент з коментарями відмінно презентує стоматологічні послуги та демонструє професіоналізм лікаря. Але щоб спілкування з зовнішнім світом досягло кінцевої мети – принесло прибуток бізнесу, необхідно відповідально підійти до розробки оптимальної стратегії присутності стоматології в мережі Інстаграм. Використати величезний потенціал Інстаграм у повному обсязі та втілити різні ідеї просування стоматологічної клініки допомагають платні та безкоштовні інструменти Інстаграм : таргетинг, реклама, публікації, живе спілкування з підписниками.

просування стоматології в Інстаграм завдання
Зміст
 1. Які завдання стоматології вирішує просування в Instagram?
 2. З чого почати просування стоматології в Інстаграм?
 3. Як просунути стоматологію в Instagram Stories?
 4. Як розкрутити Інстаграм стоматології за допомогою блогерів?
 5. Як таргетована реклама просуває стоматологію в Інстаграм?
 6. Висновок

Які завдання стоматології вирішує просування в Instagram?

розкрутити Інстаграм стоматології
 • Ріст впізнаваності. Впізнаваність безпосередньо впливає на збільшення об’ємів продажу медичного сервісу. Бізнес-аккаунт в Інстаграм дозволяє лікарю-стоматологу авторитетно заявити про себе на ринку стоматологічних послуг. Детально проінформувати величезну кількість користувачів про клініку, кваліфікації лікарів, надавані послуги, ін. Профіль стоматологічної клініки направляє цільовий трафік на основний сайт і промо-сторінки рекламних кампаній.
 • Створення позитивної репутації. Грамотний підхід до ведення сторінки формує та підтримує позитивне сприйняття особистого бренду стоматолога і клініки в цілому. Для майбутніх пацієнтів позитивна репутація лікаря стає вирішальним фактором при виборі клініки. Просування стоматології в Інстаграм дає можливість управляти репутацією, створювати переваги перед конкурентами в очах користувачів. Публікувати контент з правильним посиланням цільовому сегменту. Налаштовує пацієнтів обмінюватися думками, залишати щирі відгуки, вдячності та рекомендації.
 • Охоплення й активність цільової аудиторії. Бізнес-профіль в Інстаграм прискорює процес просування стоматології. Інструменти Instagram дають можливість стоматологам не лише привертати увагу користувачів, але і взаємодіяти зі своєю аудиторією. Охоплення і залученість – важливі показники, які впливають на ранжування постів у мережі Інстаграм. Охоплення показує фактичне число людей, які побачили публікацію в аккаунті. Залученість – скільки людей відреагували на контент: поставили лайки, прокоментували, написали в директ, ін. Баланс охоплення і залученості зробить Ваш профіль успішним за всіма параметрами.
 • Формування лояльності та довіри. Аккаунт стоматологічного кабінету в Інстаграм дозволяє лікарю вибудовувати довірчі стосунки з пацієнтами. Правильний контент бізнес-сторінки стоматології формує лояльність потенційних пацієнтів і посилює прихильність існуючих. Використовуючи SMM для просування стоматології в Інстаграм, можна переконувати клієнтів у своїх перевагах і демонструвати високий рівень сервісу. Профіль стоматології в Instagram здатний показати, що компанія розділяє цінності своїх підписників. Допомагає підтримувати інтерес і підвищувати рівень довіри до стоматології.
 • Підвищення попиту на стоматологічні послуги та збільшення прибутку. У сучасних реаліях відмова від просування стоматології в Інстаграм рівносильна відмові від значної долі перспективних пацієнтів. За допомогою Інстаграм стоматологічна клініка має можливість зібрати навколо себе зацікавлену аудиторію, представити унікальну торгову пропозицію та ненав’язливо підштовхнути до купівлі послуги. Таким чином, бізнес-аккаунт позитивно впливає на попит стоматологічних послуг, забезпечує стабільність бізнесу та збільшує прибутковість стоматології.

З чого почати просування стоматології в Інстаграм?

Портрет цільової аудиторії. Для ефективного просування стоматології в Інстаграм треба чітко визначити цільову аудиторію. Намалюйте портрет свого клієнта: вік, рівень фінансової забезпеченості, спосіб життя, інтереси, місце проживання, ін. Чим конкретніше образ пацієнта, тим точніше Ваше посилання і, відповідно, успішніше взаємодія. Портрет цільового клієнта допоможе визначити: де шукати свою аудиторію, як оформити профіль, який формат спілкування вибрати, ін. Коли Ви знаєте, кому продаєте послуги, зможете скласти працюючий контент-план для стоматології.

Контент-план. Щоб уміло вести аккаунт стоматологічної клініки в Instagram, необхідно систематизувати і структурувати подання інформації. Важливо розробити контент-план, тобто розписати щоденний постинг по типах контенту, темах публікацій і часу розміщення в мережі. Для привернення й утримання уваги своєї цільової аудиторії в Інстаграм, складіть таблицю наповнення профілю різноплановим і якісним контентом. Важливо не перевантажувати одноманітною інформацією, чередувати формати текстів, своєчасно і регулярно розміщувати публікації.


контент-план просування стоматології

Типи контенту. Успішно просувати стоматологію в Інстаграм допомагають наступні типи контенту :

 • Репутаційний – відгуки вдячних і задоволених пацієнтів, “живі” відео клієнтів після процедур з радісною реакцією на результат лікування, рекомендації лідерів думок, фото з відомими особами, що відвідали клініку.
 • Пізнавальний – цікава інформація зі світу стоматології – історичні факти, події, новинки, причини виникнення стоматологічних захворювань, інноваційні методи лікування, рекомендації по профілактиці та догляду порожнини рота.
 • Що продає – промо заходи – акції, знижки, спецпропозиції, фото результатів лікування “До і після”.
 • Що залучає – викликають емоції та підвищують активність підписників – опитування, конкурси, розіграші, вражаючі пости, які хочеться прокоментувати, лайкнути, зробити репост.
 • Розважальний – смішні історії з життя стоматологів, забавні фото або картинки про стоматологію, підбірка захоплюючих фільмів і серіалів з медичною тематикою, загадки та ребуси профільного змісту.
 • Рекламний – конкурентні переваги, просування конкретних видів послуг, акцент на вигоді для пацієнта, мотивація стати клієнтом стоматологічного кабінету, інформація про значимі події.
 • Бэкстейдж – “закулісся” стоматологічного життя – фото і відео-огляди інтер’єру, устаткування, процедур, робочих процесів, пости-знайомства з персоналом, інфо про кваліфікації та власних лайфхаках.
контент для просування стоматології в Інстаграм

Відповідно до типів контенту пропишіть теми для постів в Інстаграм стоматології. Важливо, щоб публікації доповнювали одна одну, мали логічну послідовність. Намагайтеся нести цінність підписникам, конкретизуйте власну користь і вигоду для клієнта. Пам’ятайте про заклики до дії. Для впевненого просування стоматології в Інстаграм пишіть прості та зрозумілі тексти. Показуйте, що в клініці працюють небайдужі та віддані професії люди. Клієнт запам’ятає тих, хто дав захоплюючу та корисну інформацію, і повернеться до тих, хто допоміг.

Замовте професійну фотозйомку персоналу клініки в робочих процесах. Інтерес викликають тільки якісні красиві фото. Окрім фото, користувачі прекрасно реагують на відеоролики, часто залишають коментарі під відео. Лікарю-стоматологу завжди є про що поговорити зі своїми пацієнтами. Знімайте короткі відео про послуги та сервіс. Давайте рекомендації по догляду та профілактиці. Публікуйте ролики про те, як проводяться стоматологічні процедури. Відео-огляди заочно познайомлять пацієнта з лікарем, відмінно продемонструють професійні якості, підвищать довіру та впевненість у правильності вибору клініки.


фотозйомка для просування стоматології в Інстаграм

У кожному пості вказуйте геолокацію, яка служить навігатором для користувачів. Окрім геотегів, обов’язково залишайте хештеги. Вони допоможуть клієнтам знайти всі публікації, пов’язані з Вашою клінікою. Всі пости для Інстаграм оформлюйте в єдиному стилі з сайтом клініки. Такі дії допоможуть значно збільшити впізнаваність стоматології та результативно просунути стоматологічний бізнес в Інстаграм. Оптимальна кількість публікацій в стрічці від 2 до 4 разів на тиждень. Ідеальний для себе час розміщення постів подивіться в статистиці власного аккаунту. Обирайте час, коли підписники найбільш активні.

Як просунути стоматологію в Instagram Stories?

Сторіз – ефективна функція для просування стоматології в Інстаграм. Інструменти Instagram Stories надають можливість викладати фото або 15-ти секундні відеофрагменти та додавати до них тексти, картинки, мітки, емодзі. Ці короткі історії публікуються над стрічкою новин, тому аккаунт стає помітнішим. Вони швидко набирають перегляди та залучають аудиторію. Сторіз-пости розміщують в середньому 10 разів на добу, вони доступні до перегляду впродовж 24 годин. За бажанням їх можна зберегти в профілі або скачати. Як і в стрічці, є можливість відмічати геолокацію та хештеги. Є декілька форматів зйомки Stories : прямий ефір, звичайний режим, бумеранг, реверс, вільні руки.

Сторіз-пости часто використовують як візуальну розповідь про події, що відбуваються тут і зараз. Прямі ефіри роблять процес просування стоматології в Інстаграм зручнішим, оскільки надають можливість ділитися інформацією в режимі реального часу.

Заздалегідь анонсувавши тему та час прямої трансляції, можна зібрати зацікавлену, позитивно налаштовану широку аудиторію.

Користувачі з задоволенням дивляться онлайн-трансляції проведення стоматологічних процедур, діагностики, процесів лікування. В онлайн-режимі зручно підводити підсумки конкурсів і проводити розіграші призів. Вдалим застосуванням прямого ефіру буде онлайн-огляд клініки, медустаткування, інструментів і матеріалів. Можна розповідати про нові послуги, анонсувати важливі заходи та заплановані акції, відповідати на питання пацієнтів.

Як розкрутити Інстаграм стоматології за допомогою блогерів?

Відмінні результати просування стоматології в Інстаграм показує колаборація з блогерами. Бартерна співпраця – реклама в обмін на стоматологічні послуги – приносить взаємну вигоду при мінімальних витратах. Правильно вибравши партнера, стоматолог може впевнено робити ставку на лідера думок. Об’єднуйтеся з блогером, у якого схожа з Вашою цільова аудиторія. Враховуйте збіг інтересів, вік, рівень доходу та інші характеристики підписників. Звертайте увагу на популярність та імідж блогера, на кількість його фоловерів і активності аудиторії. Обов’язково обговоріть умови співпраці.


розкрутити стоматологію з блогерами

Домовтеся зняти короткий відеоролик про клініку і, безпосередньо, саму процедуру. Задоволений результатом блогер з радістю розповість підписникам про візит у Вашу стоматологію. Ефективна взаємодія допомагає виділитися серед конкурентів, привертає увагу нових клієнтів, підвищує лояльність до стоматології. Можна співпрацювати одночасно з декількома лідерами думок. У рекламних постах блогерів використовуйте різні кодові слова, які майбутні пацієнти повинні назвати при зверненні в клініку. Так Ви зможете відстежити, яку кількість клієнтів притягнула колаборація з кожним із блогерів, і наскільки результативний цей спосіб просування стоматології в Інстаграм.

Як таргетована реклама просуває стоматологію в Інстаграм?

Механізми СММ для стоматологів дозволяють націлити рекламні послання на конкретну групу користувачів і ефективно просувати стоматологію в Інстаграм. Таргетована реклама звернена до вузької цільової аудиторії, тому економно витрачає рекламний бюджет. Виборчий підхід до налаштування реклами дає можливість відправити повідомлення тільки зацікавленим у Ваших стоматологічних послугах користувачам. Висока прицільність досягається шляхом застосування детальних налаштувань.

смм для стоматології в Інстаграм

Створення рекламних постів в Instagram запускається через Facebook. Для просування стоматології за допомогою таргетинга досить зв’язати налаштуваннями обидва аккаунти. Рекламні публікації показуються в стрічці потенційних клієнтів і ведуть на профіль стоматологічного кабінету. Доступно настроїти таргетовану рекламу і в Stories. Платна реклама в комплексі з іншими можливостями Інстаграм сприятливо впливає на просування стоматології.

Висновок

Просування стоматології в Instagram – довгостроковий процес, що вимагає старанності та завзятості, часу та уваги, контролю та відповідальності. Для створення “живої” органічної сторінки, яка залучає та утримує аудиторію, важливо постійно аналізувати і при необхідності оптимізувати стратегію просування стоматологічної клініки в Інстаграм. Регулярно оцінюйте свої публікації. Чи співпадають вони з інтересами цільової групи? Чи вигідно представлені на фоні конкурентів? Виправдовуйте довіру й очікування підписників, формуйте емоційну прихильність до особистого бренду та клініки. Публікуйте щирі, чесні, зрозумілі аудиторії пости, і Ви не залишитеся без пацієнтів.

Наші рубрики
Слідуйте за нами
Підпишіться
на розсилку

  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних